Telefon+48 510 890 603 Kryspinów 290
Telefon+48 510 894 512 Balice ul. Uśmiechu

Emailbiuro@parkingbalice24.pl Kryspinów 290
Emailbiuro@parkingbalicelot24.pl Balice ul. Uśmiechu

Parkowanie przy lotnisku w Balicach - czy podróżujący mają duży wybór?Specjalista z firmy EKOBUDMAR Sp. z o.o. zauważa: Wybierając parking przy lotnisku, warto  dokładnie sprawdzić ofertę firm działających w pobliżu. Należy pamiętać, że każdy parking może oferować inne stawki związane z parkowaniem samochodu, jak również różne usługi ułatwiające podróż. Wiele osób kieruje się przede wszystkim ceną, jaką musi zapłacić za miejsce postojowe na czas podróży. Często bardzo niskie stawki – nawet poniżej średniej – nie gwarantują bezpieczeństwa lub pozbawione są udogodnień.

 

Co powinien zatem zapewniać dobrej jakości parking przy lotnisku? Wybierając takie miejsce, warto zwrócić uwagę na to czy:

  • obiekt jest strzeżony,
  • prowadzony jest dokładny rejestr pojazdów wjeżdżających na teren parkingu,
  • właściciel parkingu gwarantuje transfer na lotnisko i z lotniska o dowolnej godzinie,
  • wydzielona jest poczekalnia, w której podróżujący mogą zostawić bagaże i udać się po odbiór swojego samochodu z terenu parkingu.

 

Bez wątpienia najważniejszym kryterium – zaraz po cenie parkowania – jest poziom bezpieczeństwa. Wybierając konkretną firmę, trzeba zwrócić uwagę czy parking posiada wyżej wymienione udogodnienia. Zwłaszcza jeżeli teren postojowy znajduje się kilka czy kilkanaście kilometrów od lotniska, warto zwrócić uwagę na transfer. Nie każdy parking oferuje bowiem możliwość transportu na lotnisko i odbiór po podróży o dowolnej godzinie. Jedynie profesjonalne firmy dają gwarancję swoim klientom, że po otrzymaniu od nich stosownego telefonu po przylocie do kraju, wysyłają po nich swój samochód.


Wróć do bloga