Telefon+48 510 890 603 Kryspinów 290
Telefon+48 510 894 512 Balice ul. Uśmiechu

Emailbiuro@parkingbalice24.pl Kryspinów 290
Emailbiuro@parkingbalicelot24.pl Balice ul. Uśmiechu

Parkingi przy lotnisku w Balicach. Propozycje postojówLotnisko w Balicach jest największym i najstarszym regionalnym portem lotniczym w Polsce, położonym dziesięć kilometrów od Krakowa, w miejscowości Balice. Jego obszar wynosi około trzystu hektarów, z których codziennie wznoszą się dziesiątki samolotów dwudziestu pięciu linii lotniczych. Lotnisko rocznie obsługuje ponad siedem milionów pasażerów, którzy mogą dostać się na nie komunikacją miejską, pociągiem, busami lub własnym autem. Ta ostatnia opcja jest szczególnie popularna, pozwala bowiem uniezależnić się od godzin kursowania komunikacji i zaplanować podróż na lotnisko w najbardziej komfortowy dla siebie sposób, idealnie dopasowany do godziny odlotu. Jeśli zatem wybierasz się do Londynu, Frankfurtu, Paryża czy Mediolanu i chcesz dostać się na lotnisko swoim samochodem, sprawdź, gdzie możesz go bezpiecznie zaparkować. 

Parking przy ulicy Uśmiechu jako propozycja postoju

Pierwszy z naszych parkingów, znajdujący się na ulicy Uśmiechu, położony jest zaledwie minutę od lotniska. Obiekt ten jest strzeżony przez siedem dni w tygodniu i całodobowo monitorowany. Aby uniknąć gorączkowego szukania wolnego miejsca na parkingu, zarezerwuj je jeszcze przed podróżą. Możesz to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Wystarczy wpisać w nim datę przyjazdu i wyjazdu, dane osobowe oraz dane pojazdu. Płatność możliwa jest bądź gotówką na miejscu, kartą, bądź online.

Dlaczego warto zostawić auto przy parkingu Kryspinów 290?

Drugie oferowane przez nas miejsce postojowe to parking przy ulicy Kryspinów 290, zlokalizowany zaledwie cztery minuty od lotniska, co pozwala na szybkie przemieszczenie się z płyty parkingu na halę odlotów. Na obu naszych parkingach oferujemy dodatkowo pomoc w uruchomieniu auta po dłuższym postoju, ładowanie akumulatora oraz pomoc drogową. Nie musisz martwić się, że na parkingu zabraknie miejsca na twój pojazd; na obu placach ilość miejsc postojowych wynosi 500.

Zostawiając auto na jednym z naszych parkingów masz gwarancję, że twoje auto będzie bezpieczne i pilnie strzeżone. A wszystko to w przystępnych, atrakcyjnych cenach!


Wróć do bloga