Telefon+48 510 890 603 Kryspinów 290
Telefon+48 510 894 512 Balice ul. Uśmiechu

Emailbiuro@parkingbalice24.pl Kryspinów 290
Emailbiuro@parkingbalicelot24.pl Balice ul. Uśmiechu

Kiedy warto skorzystać z parkingu przy lotnisku?Przewóz bagaży i podróż w towarzystwie dużej ilości osób zawsze generuje wiele problemów logistycznych. Warto rozważyć, czy przed wyjazdem korzystać z komunikacji miejskiej lub innej formy transportu zbiorowego, czy zdecydować się na skorzystanie z lotniskowego parkingu i czy rzeczywiście jest to bardziej kosztowne rozwiązanie?

Przede wszystkim wygoda

Kiedy musimy przewieźć dużą ilość bagaży, zazwyczaj nie chcemy wtedy korzystać z taksówek, a własne auto jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem. Pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku pozwala być spokojnym o to, że będzie się on znajdował pod okiem personelu. Jest to o wiele bezpieczniejsze niż pozostawianie auta w okolicach domu, ponieważ jak wiemy, wtedy odnotowuje się najwięcej włamań i kradzieży aut. 

Nieoczekiwany wyjazd 

Parking przy lotnisku ma swoje plusy również po powrocie z wakacji lub wyjazdu służbowego. Zamiast oczekiwania na taryfę lub dostosowywania się do rozkładu busów lotniskowych lub komunikacji miejskiej możemy natychmiast wsiąść do własnego auta. Bywa tak, że wyjazd stanowi nagłą konieczność lub efekt spontanicznej decyzji, wtedy własne auto jest nie tylko najbardziej komfortową, ale też najszybszą opcją. 

Wsparcie w razie wypadku

Parkingi przy terminalu są bezpiecznym rozwiązaniem również ze względu na to, że poza całodobową ochroną możemy także liczyć na ubezpieczenie, jeżeli nasz samochód weźmie udział w kolizji podczas postoju lub ulegnie uszkodzeniu pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. 

Mniejsze koszty

Cennik parkingu przy lotnisku przewiduje również duże rabaty i obniżki, np. ze względu na czas postoju. Bywa nawet tak, że miesięczny postój nie przekracza kosztu 200 zł, a po czwartej dobie każda kolejna może kosztować jedyne 5 zł. Często jest to rozwiązanie o wiele bardziej korzystne niż pozostawienie auta na parkingu w centrum miasta, które nastawione są na krótkoterminowe postoje. 


Wróć do bloga