Telefon+48 510 890 603 Kryspinów 290
Telefon+48 510 894 512 Balice ul. Uśmiechu

Emailbiuro@parkingbalice24.pl Kryspinów 290
Emailbiuro@parkingbalicelot24.pl Balice ul. Uśmiechu


Parking przy lotnisku - to absolutna wygoda!Parking przy lotnisku jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż parkowanie na terenie samego lotniska. Możliwe jest zaoszczędzenie sporej kwoty, oczywiście w zależności od długości pobytu za granicą. Jest to również doskonale rozwiązanie dla tych podróżujących, którzy przyjeżdżają z innych miast na lotnisko. Zdarza się, że z Balic odlatują osoby, które na co dzień mieszkają w środkowej Polsce - głównie ze względu na dostępność połączeń. Szczególnie w tym przypadku wcześniejsza organizacja parkingu na czas wyjazdu powinna być jego kluczowym elementem.

Parkowanie przy lotnisku w Balicach - czy podróżujący mają duży wybór?Specjalista z firmy EKOBUDMAR Sp. z o.o. zauważa: Wybierając parking przy lotnisku, warto  dokładnie sprawdzić ofertę firm działających w pobliżu. Należy pamiętać, że każdy parking może oferować inne stawki związane z parkowaniem samochodu, jak również różne usługi ułatwiające podróż. Wiele osób kieruje się przede wszystkim ceną, jaką musi zapłacić za miejsce postojowe na czas podróży. Często bardzo niskie stawki – nawet poniżej średniej – nie gwarantują bezpieczeństwa lub pozbawione są udogodnień.

 

Co powinien zatem zapewniać dobrej jakości parking przy lotnisku? Wybierając takie miejsce, warto zwrócić uwagę na to czy:

  • obiekt jest strzeżony,
  • prowadzony jest dokładny rejestr pojazdów wjeżdżających na teren parkingu,
  • właściciel parkingu gwarantuje transfer na lotnisko i z lotniska o dowolnej godzinie,
  • wydzielona jest poczekalnia, w której podróżujący mogą zostawić bagaże i udać się po odbiór swojego samochodu z terenu parkingu.

 

Bez wątpienia najważniejszym kryterium – zaraz po cenie parkowania – jest poziom bezpieczeństwa. Wybierając konkretną firmę, trzeba zwrócić uwagę czy parking posiada wyżej wymienione udogodnienia. Zwłaszcza jeżeli teren postojowy znajduje się kilka czy kilkanaście kilometrów od lotniska, warto zwrócić uwagę na transfer. Nie każdy parking oferuje bowiem możliwość transportu na lotnisko i odbiór po podróży o dowolnej godzinie. Jedynie profesjonalne firmy dają gwarancję swoim klientom, że po otrzymaniu od nich stosownego telefonu po przylocie do kraju, wysyłają po nich swój samochód.

Parking przy lotnisku - najważniejsze informacje, o których musisz pamiętaćLotniska bardzo często oferują swoim klientom możliwość skorzystania z oferty, jaką jest pozostawienie samochodu na terenie placówki. Parkowanie przy terminalu jest niezwykle wygodne. Warto jednak pamiętać, że to kosztowna opcja a ilość dostępnego miejsca jest bardzo mocno ograniczona. W takim przypadku pozostaje drugie rozwiązanie – skorzystanie z parkingów wokół lotniska.

Jakie czynniki wpływają na wybór konkretnego parkingu i na co w szczególności zwrócić uwagę? Każdy, kto udaje się w podróż, nie chce martwić się o to, co w danym czasie będzie działo się z jego samochodem pozostawionym w kraju. Parkowanie „na dziko” zdecydowanie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim nie ma gwarancji, że pojazd nie zostanie odholowany lub uszkodzony. Dodatkowo istnieje również problem w dostaniu się z danego miejsca na teren lotniska.

Parkowanie przy lotnisku w Balicach. Propozycje parkingów strzeżonychPodróżowanie to ważny element życia wielu ludzi. Spora grupa osób, będąc podekscytowana myślą o wakacjach, zapomina o bardzo istotnej sprawie. Dotyczy ona dostania się na lotnisko. Wiele osób wybiera własny środek transportu, jednak zapomina o kwestii zaparkowania samochodu na czas urlopu. W tym celu warto skorzystać z oferty parkingu przeznaczonego z myślą o takich osobach. Na co zwrócić uwagę, wybierając miejsce postojowe przy lotnisku?

Parkingi przy lotnisku w Balicach. Propozycje postojówLotnisko w Balicach jest największym i najstarszym regionalnym portem lotniczym w Polsce, położonym dziesięć kilometrów od Krakowa, w miejscowości Balice. Jego obszar wynosi około trzystu hektarów, z których codziennie wznoszą się dziesiątki samolotów dwudziestu pięciu linii lotniczych. Lotnisko rocznie obsługuje ponad siedem milionów pasażerów, którzy mogą dostać się na nie komunikacją miejską, pociągiem, busami lub własnym autem. Ta ostatnia opcja jest szczególnie popularna, pozwala bowiem uniezależnić się od godzin kursowania komunikacji i zaplanować podróż na lotnisko w najbardziej komfortowy dla siebie sposób, idealnie dopasowany do godziny odlotu. Jeśli zatem wybierasz się do Londynu, Frankfurtu, Paryża czy Mediolanu i chcesz dostać się na lotnisko swoim samochodem, sprawdź, gdzie możesz go bezpiecznie zaparkować. 

Czytaj dalejKiedy warto skorzystać z parkingu przy lotnisku?Przewóz bagaży i podróż w towarzystwie dużej ilości osób zawsze generuje wiele problemów logistycznych. Warto rozważyć, czy przed wyjazdem korzystać z komunikacji miejskiej lub innej formy transportu zbiorowego, czy zdecydować się na skorzystanie z lotniskowego parkingu i czy rzeczywiście jest to bardziej kosztowne rozwiązanie?

Czytaj dalej